top of page
Szukaj

Jak ogarnąć kalendarz pracując w kilku miejscach?Praca lekarza to jeden z najbardziej wymagających zawodów pod kątem planowania czasu - często wymaga elastyczności i gotowości do reagowania na nagłe zmiany. Dodatkowo znaczna część lekarzy pracuje w kilku różnych miejscach, takich jak szpitale, przychodnie, NPLe czy SORy. To może skomplikować zarządzanie czasem i planowanie życia prywatnego. Często wydaje się, że zgranie wszystkich dyżurów i obowiązków w jednym kalendarzu graniczy z cudem. Szczególnie w sytuacji, gdy każde miejsce pracy ma inny sposób na układanie grafiku. Jak to wszystko ogarnąć?


Cały grafik w jednym miejscu


Można się spotkać z różnymi sposobami komunikacji między lekarzami a miejscami gdzie pracują. Czasami są to grupy na whatsuppie, smsy albo maile. Mnogość sposobów kontaktu powoduje, że pracując w kilku miejscach lekarz cały czas musi pilnować, żeby czegoś nie pominąć. Można to zmienić namawiając koordynatora w danej jednostce, do wdrożenia aplikacji pomagającej zarządzać grafikiem. Dzięki temu zarówno lekarz, jak i osoba koordynująca może oszczędzić czas spędzany na ręcznym zarządzaniu kalendarzem Niezależnie od tego, czy pracujesz w kilku szpitalach, przychodniach czy klinikach, wszystkie informacje o grafikach będą pod twoim kontrolowanym i spójnym zarządzaniem.


Spersonalizowany kalendarz pracy


Co jeszcze przemawia za korzystaniem z aplikacji przy planowaniu pracy? Przede wszystkim lekarz może dostosować swój kalendarz do indywidualnych preferencji i potrzeb. Możesz ustawić priorytety oraz dopasować dyżury do swojego życia prywatnego. DyzurApp daje Ci możliwość zapisywania się na samodzielnie wybrane dyżury lub wskazywania swojej dostępności do pracy koordynatorom grafików. Jeżeli wszystkie jednostki, w których pracujesz korzystają z aplikacji - wszystko załatwisz kilkoma kliknięciami w telefonie. To nie tylko ułatwia planowanie, ale także pomaga w zapobieganiu wypaleniu zawodowemu, umożliwiając zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym.


Powiadomienia i przypomnienia


Zapomnienie o dyżurze może być kosztowne i problematyczne. Dlatego dobrze jak ktoś o nich pamięta za nas! DyzurApp automatycznie wysyła powiadomienia i przypomnienia o nadchodzących dyżurach, dzięki czemu lekarze zawsze są dobrze poinformowani o swoim harmonogramie. To znacząco zmniejsza ryzyko opóźnień i nieobecności, co jest nie tylko korzystne dla lekarzy, ale także dla pacjentów, którzy polegają na regularnym dostępie do opieki medycznej.Warto spróbować


Jeżeli męczy Cię już ciągłe ogarnianie grafiku z kilku miejsc - zaproponuj wdrożenie DyzurApp! To narzędzie stworzone z myślą o potrzebach lekarzy, którzy pracują w wielu miejscach. Ułatwia zarządzanie kalendarzem pracy, daje pełną kontrolę nad harmonogramem i pomaga w zapobieganiu stresowi związanemu z organizacją czasu. Dla lekarzy, którzy chcą zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym, to nieocenione wsparcie.

Comments


bottom of page